Smarownica SL00 125 ml - SIMALUBE - PUSTA do napełnienia swoim smarem

  • producent : SIMATEC (Swiss)
  • oznaczenia : smarownica automatyczna SL 00 125ml, 210.1400, 2101400
  • charakterystyka : pusty zasobnik SIMALUBE 125 ml do samodzielnego napełniania swoim środkiem smarnym, smarownica wyposażona oczywiście w kartridż gazowy (napęd gazowy)

Więcej szczegółów

150,00 zł brutto

121,95 zł netto

Więcej informacji

SIMALUBE – jednopunktowy dozownik środka smarnego do ponownego napełniania, dzięki któremu węzeł zaopatrywany jest w sposób ciągły, w niezbędną ilość smaru czy oleju. 

Regulowany płynnie czas pracy od 1 do 12 miesięcy z możliwością korekty i zatrzymania.Dozownik może pracować w zakresie temperatur otoczenia od -20°C do +55°C. Przezroczysta obudowa z podziałką pozwala kontrolować opróżnianie.

Gwint przyłączeniowy 1/4" – dzięki szerokiej gamie akcesoriów – umożliwia dostosowanie do różnych istniejących i nowych rozwiązań.

Jest ekonomiczny, przyjazny dla otoczenia (nie zawiera środków toksycznych), a po wykorzystaniu łatwy do utylizacji.Występuje w czterech pojemnościach (30, 60, 125, 250ml), napełniany fabrycznie wieloma środkami smarnymi (z możliwością zakupu pustej smarownicy do wypełnienia własnym środkiem).

Bezpieczny, do wielu zastosowań, także w przemyśle spożywczym, a nawet w strefach zagrożonych wybuchem (certyfikat EX) czy pod wodą.

 

Produkty powiązane