REGULAMIN SKLEPU MH.org.pl

1. Asortyment oferowany przez PPH MOTO HURT Mława jest nowy. Nasz asortyment produkowany jest przez znane i cenione marki na rynku rolniczym, motoryzacyjnym oraz przemysłowym. Nie oferujemy asortymentu używanego oraz regenerowanego.

2. Na każdy zakupiony przez Państwa towar wystawiany jest paragon fiskalny lub faktura VAT (dla potrzeb handlu wewnątrzwspólnotowego również Faktura VAT EU).

3. Kupujący u nas towar Klient jest najważniejszy i ma prawo do oddania produktów bez ponoszenia dodatkowych kosztów (do 14 dni od daty zakupu) i bez podawania przyczyny zwrotu (przesyłka na koszt kupującego).

4. Zwroty przyjmowane są tylko na podstawie prawidłowo wypełnionego naszego formularza zwrotu (dostępny do pobrania tutaj) wraz z dołączonym dowodem zakupu. Zwroty pieniężne za zwrócony towar wysyłamy tylko i wyłącznie na konta bankowe.

5. W przypadku braku możliwości zrealizowania zamówienia z przyczyn niezależnych od nas klient będzie o tym fakcie natychmiast poinformowany i wtedy takie zamówienie uważa się za niezłożone bez żadnych konsekwencji dla zamawiającego.

6. Twoje dane osobowe (m.in. rejestracja w sklepie) są bezpieczne i nie są w żaden sposób wykorzystywane do innych celów aniżeli w celu zrealizowania zamówienia i podtrzymania współpracy. Nie wysyłamy mailingu, reklam i innych tego typu ofert.

Możesz zapoznać się z naszą polityką prywatności.

Jesteśmy od lat tradycjonalistami i bardzo szanujemy Twoje zadowolenie z naszych usług.

7. Zwrotom oraz wymianom nie przysługują towary na indywidualne potrzeby tj. m.in. pasy cięte z rękawów, pasy dziurkowane, pasy segmentowe oraz towary sprowadzane na specjalne zamówienie pod klienta.