SIMALUBE SL15 250ml smarownica automatyczna SIMATEC - olej łańcuchowy wysokotemperaturowy

  • producent : SIMATEC (Swiss)
  • oznaczenia : smarownica automatyczna SL 15 250ml, SL15 250 ML, SL-15 250 ml
  • charakterystyka : smarownica automatyczna SIMALUBE wypełniona olejem wysokotemperaturowym do smarowania łańcuchów (SL15) (patrz tabela) o pojemności 250 ml

Ostateczne ceny przy zakupie kilku sztuk do uzgodnienia.

Więcej szczegółów

289,27 zł brutto

289,27 zł netto

Więcej informacji

REALIZACJA 2 dni robocze.

SIMALUBE – jednopunktowy dozownik środka smarnego do ponownego napełniania, dzięki któremu węzeł zaopatrywany jest w sposób ciągły, w niezbędną ilość smaru czy oleju. 

Regulowany płynnie czas pracy od 1 do 12 miesięcy z możliwością korekty i zatrzymania.Dozownik może pracować w zakresie temperatur otoczenia od -20°C do +55°C.Przezroczysta obudowa z podziałką pozwala kontrolować opróżnianie.

Gwint przyłączeniowy 1/4" – dzięki szerokiej gamie akcesoriów – umożliwia dostosowanie do różnych istniejących i nowych rozwiązań.

Jest ekonomiczny, przyjazny dla otoczenia (nie zawiera środków toksycznych), a po wykorzystaniu łatwy do utylizacji.Występuje w czterech pojemnościach (30, 60, 125, 250ml), napełniany fabrycznie wieloma środkami smarnymi (z możliwością zakupu pustej smarownicy do wypełnienia własnym środkiem).

Bezpieczny, do wielu zastosowań, także w przemyśle spożywczym, a nawet w strefach zagrożonych wybuchem (certyfikat EX) czy pod wodą.