Łożysko 6002 2RSC3, 6002 DDUC3 - 15x32x9 - NSK

  • producent : NSK (http://www.nskeurope.pl)

 

Łożyska z naszej promocji NSK są dostępne z magazynu (ewentualnie z magazynu zewnętrznego około 2 dni robocze).

Minimum zamówieniowe 10 sztuk danego rozmiaru (typu łożyska).

Zachęcamy do zakupów firmy handlowe jak również indywidualnych (detalicznych) klientów.

Ze względu na dużą rotację proszę o potwierdzanie dostępności łożysk.

Więcej szczegółów

4,26 zł brutto

4,26 zł netto

Więcej informacji

KRÓTKA PREZENTACJA NSK EUROPE

Utworzona prawie 100 lat temu, NSK jest zarejestrowaną w Japonii firmą, która ewoluowała z regionalnego dostawcy łożysk kulkowych w specjalistę od łożysk tocznych i dostawcę części samochodowych działającą na rynku globalnym.

Obecnie NSK zatrudnia ponad 30 500 pracowników w 29 krajach. Firma NSK osiągnęła roczne obroty 6,2 miliardów Euro (dane z marca 2014). Wynik ten oparty jest na nieustannie rosnących inwestycjach w badania i rozwój, pozwalające firmie na nieustanne podnoszenie jakości jej wyrobów i usług.

Omawiana inwestycja wspiera cel firmy NSK, jakim jest bycie „Nr 1 Jakości ”.

Oprócz kompletnego asortymentu łożysk tocznych, NSK opracowuje i produkuje elementy precyzyjne i wyroby mechatroniczne, jak również układy i części dla przemysłu motoryzacyjnego, w tym zespoły łożysk kół i układy kierownicze ze wspomaganiem elektrycznym.

W roku 1963 powstała pierwsza europejska spółka-córka firmy NSK w Düsseldorfie w Niemczech, zaś w roku 1976 pierwszy europejski zakład produkcyjny w Peterlee w Anglii. Obecnie, NSK Europe prowadzi ogólnoeuropejską sprzedaż, opierając się na zakładach produkcyjnych w Anglii, Polsce i Niemczech, centrach logistycznych w Holandii, Niemczech i Anglii oraz centrach technologii w Niemczech, Anglii, Francji i Polsce.

W 1990 roku NSK zakupiła UPI Group włącznie z uznanym europejskim producentem RHP, fabryką w Newark (Wlk.Brytania).

Dodatkowo, NSK stworzyła całościową sieć autoryzowanych dystrybutorów. NSK Europe jest podzielona na oddziały biznesowe według aplikacji: przemysłowych technologii łożysk tocznych oraz technologii liniowych i precyzyjnych, jak również modułów łożyskowych i układów kierowniczych dla przemysłu motoryzacyjnego. W ramach tej organizacji ponad 3 500 pracowników NSK Europe uzyskało roczne obroty przekraczające 900 milionów Euro (dane na marzec 2014).