Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Realizuj zamówienie

Smarownica SIMALUBE SL01 125ml smarownica automatyczna ze smarem uniwersalnym

  • producent : SIMALUBE (Swiss made)
  • oznaczenia : smarownica automatyczna SL 01 125ml, SL01 125, SL 1 125ML
  • charakterystyka : kompletna smarownica automatyczna wypełniona smarem ogólnego zastosowania (patrz tabela) - Castrol Tribol GR CLS2

Więcej szczegółów


netto
91,38 zł
brutto
112,40 zł

Zapytaj o produkt

Szybkie zamówienie

zachęcamy do składania zapytań : http://mh.org.pl/contact-form.phpSIMALUBE – jednopunktowy dozownik środka smarnego do ponownego napełniania, dzięki któremu węzeł zaopatrywany jest w sposób ciągły, w niezbędną ilość smaru czy oleju. 

Regulowany płynnie czas pracy od 1 do 12 miesięcy z możliwością korekty i zatrzymania.Dozownik może pracować w zakresie temperatur otoczenia od -20°C do +55°C.Przezroczysta obudowa z podziałką pozwala kontrolować opróżnianie.

Gwint przyłączeniowy 1/4" – dzięki szerokiej gamie akcesoriów – umożliwia dostosowanie do różnych istniejących i nowych rozwiązań.Jest ekonomiczny, przyjazny dla otoczenia (nie zawiera środków toksycznych), a po wykorzystaniu łatwy do utylizacji.Występuje w czterech pojemnościach (30, 60, 125, 250ml), napełniany fabrycznie wieloma środkami smarnymi (z możliwością zakupu pustej smarownicy do wypełnienia własnym środkiem).

Bezpieczny, do wielu zastosowań, także w przemyśle spożywczym, a nawet w strefach zagrożonych wybuchem (certyfikat EX) czy pod wodą.

Certfikaty dostępne na życzenie klienta.


Copyright © 2012 PPH MOTO HURT Mława - Elementy przeniesienia napędu - Rogowscy - All rights reserved