Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Realizuj zamówienie

Smarownica SL02 60 ml SIMALUBE - ze smarem do ciężkich warunków

  • producent : SIMATEC Swiss
  • oznaczenia : smarownica automatyczna SL 02 60ml
  • charakterystyka : wypełniona smarem do ciężkich warunków (Castrol OPTIMOL OLISTAMOLY 1+2) + MoS² (patrz tabele ze smarami)

Więcej szczegółów


netto
100,85 zł
brutto
124,05 zł

Zapytaj o produkt

Szybkie zamówienie

SIMALUBE – jednopunktowy dozownik środka smarnego do ponownego napełniania, dzięki któremu węzeł zaopatrywany jest w sposób ciągły, w niezbędną ilość smaru czy oleju. 

Regulowany płynnie czas pracy od 1 do 12 miesięcy z możliwością korekty i zatrzymania. Dozownik może pracować w zakresie temperatur otoczenia od -20°C do +55°C. Przezroczysta obudowa z podziałką pozwala kontrolować opróżnianie.

Gwint przyłączeniowy 1/4" – dzięki szerokiej gamie akcesoriów – umożliwia dostosowanie do różnych istniejących i nowych rozwiązań.Jest ekonomiczny, przyjazny dla otoczenia (nie zawiera środków toksycznych), a po wykorzystaniu łatwy do utylizacji.Występuje w czterech pojemnościach (30, 60, 125, 250ml), napełniany fabrycznie wieloma środkami smarnymi (z możliwością zakupu pustej smarownicy do wypełnienia własnym środkiem).

Bezpieczny, do wielu zastosowań, także w przemyśle spożywczym, a nawet w strefach zagrożonych wybuchem (certyfikat EX) czy pod wodą.


Copyright © 2012 PPH MOTO HURT Mława - Elementy przeniesienia napędu - Rogowscy - All rights reserved