Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Realizuj zamówienie

Smarownica SL02 125 ml SIMALUBE - smarownica automatyczna z MoS2

  • producent : SIMALUBE (Swiss Made)
  • charakterystyka : smarownica automatyczna wypełniona smarem wysokowydajnym z dodatkiem MoS2 (dwusiaczek molibdenu) Castrol Olistamoly 2
  • cechy : 125 ml

Więcej szczegółów


netto
111,99 zł
brutto
137,75 zł

Zapytaj o produkt

Szybkie zamówienie

SIMALUBE – jednopunktowy dozownik środka smarnego do ponownego napełniania, dzięki któremu węzeł zaopatrywany jest w sposób ciągły, w niezbędną ilość smaru czy oleju. 

Regulowany płynnie czas pracy od 1 do 12 miesięcy z możliwością korekty i zatrzymania.Dozownik może pracować w zakresie temperatur otoczenia od -20°C do +55°C. Przezroczysta obudowa z podziałką pozwala kontrolować opróżnianie.

Gwint przyłączeniowy 1/4" – dzięki szerokiej gamie akcesoriów – umożliwia dostosowanie do różnych istniejących i nowych rozwiązań.Jest ekonomiczny, przyjazny dla otoczenia (nie zawiera środków toksycznych), a po wykorzystaniu łatwy do utylizacji.Występuje w czterech pojemnościach (30, 60, 125, 250ml), napełniany fabrycznie wieloma środkami smarnymi (z możliwością zakupu pustej smarownicy do wypełnienia własnym środkiem).

Bezpieczny, do wielu zastosowań, także w przemyśle spożywczym (SL10), a nawet w strefach zagrożonych wybuchem (certyfikat EX) czy pod wodą.

 


Copyright © 2012 PPH MOTO HURT Mława - Elementy przeniesienia napędu - Rogowscy - All rights reserved